Neuroloog

Lapse esimese eluaasta mured ja rõõmud

Neuroloog

PostitusPostitas Mormelar » 14.04.05, 23:16

Vaja minna tituga arstile. Kas keegi oskab soovitada head neuroloogi Pärnus?

Ortopeediga läks nii õnnetult, et enam ei taha suvalise arsti juurde minna :(
Mirith '05 ja Melian '08 Pilt
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas Tribunilla » 15.04.05, 9:46

:shock: oi, mis sul ortopeediga juhtus? meil minek alles mai keskel, ajad meil ka hirmu nahka :roll:
Cave quid dicis, quando, et cui
Tribunilla

PostitusPostitas Mormelar » 15.04.05, 11:00

Meie ortopeed oli viimane nõmedik. Tibu sündis ju keisriga ja tal olid tavalised keisrilapse vead - puusad kanged. Aga tal oli lisaks ka vasak jalalaba sissepoole viltu. Et sellest lahti saada, oli vaja massaaži. Pärnus on nii, et kui perearst selle määrab, siis on tasuline ja perearstikeskuses, kui ortopeed määrab, on tasuta ja haiglas. Me valisime perearsti oma, kuna tema pidi parem olema.
Ortopeed vaatab lapse üle, ütleb kõik on korras, võite minna. Mina jään lolli näoga vahtima, et aga...Seletan talle siis ära, et keisrilaps ja mis kõik viga oli. (Haiglas meile muudkui toonitati, et sellega tuleb kohe ja kindlasti tegeleda, muidu ei hakka laps hiljem normaalselt kõndima). Katsub siis uuesti tibu jalgu , ja ütleb noh jah. Meile muidu rohkem midagi ei räägitud, õde lõpuks ütles, et nüüd on kõik.
Perearst pärast ütles, et ta tegelikult kirjutas saatelehele kõik ära, et keiser ja nii. Arst ei vaevunud isegi saatelehte läbi lugema!
Ühesõnaga, ma õppisin sellest, et arsti tuleb hoolikalt valida. Poleks perearst meile ise massaaži määranud, poleks mu laps kõndima hakanud! Sest tegelikult kuulub see siiski ortopeedi pädevusse.
Ema ütles mulle nii, et kui arsti juurde saab liiga kähku aja, järelikult pole hea arst. Me saime kohe järgmiseks päevaks...
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas Tribunilla » 15.04.05, 17:29

no see kyll halb, ootad ju arstilt ikka seletusi ja kõikvõimalikku uurimist. ma oleks ka peale sellist kogemust ettevaatlik. loodame et leiad hea neuroloogi 8)
Tribunilla

PostitusPostitas Mormelar » 15.04.05, 21:48

Ma loodan kah. Aga keegi ei taha öelda meile hea neuroloogi nime :lol: . Liiga vähe pärnakaid vist.
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas roselyn » 18.05.05, 12:30

Uurisin oma emalt et pärnus on ainult yx just lastele m6eldud neuroloog Dr.Siitan aga hea neuroloog pidi olema veel Dr.Pärli aga ma ei oska täpselt öelda kas ta ka beebisi vaatab!Loodan et see info veel kasulik :)
roselyn

PostitusPostitas Mormelar » 18.05.05, 12:44

Siitani juures käisimegi. Täitsa korralik oli.
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas Patricia » 18.05.05, 13:28

Pärnus jah ainult üks neuroloog, kes lastega tegeleb.
Aga meie perearst määras ka poisile massazi kuna poiss ei tahtnud kõhuli olla ja see oli meile küll tasuta.
Patricia ja poja
Patricia

PostitusPostitas angelica » 23.05.05, 22:27

meie tibi ka keisriga sündinud aga meid saadeti ortopeedi juurde kahe kuuselt alles, puusad pole kinni... kõik tundub ok olevat
angelica

PostitusPostitas Mormelar » 23.05.05, 23:12

Sul on vedanud .)
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas ene » 24.05.05, 20:14

Meid polekski arst neuroloogi juurde saatnud, kui me ise poleks küsinud. Me ka keisrilaps, aga puusadega õnneks kõik ok.
Kristjan 29.12.2004
Artur 21.09.2007
ene

PostitusPostitas Mormelar » 24.05.05, 21:01

Puusad olid meil üks asi, selle saime massaasiga korda, aga tibu oli kõhus nii, et üks jalg oli kägaras kõhu peale surutud ja tal oli jalalaba sissepoole. Aga õnneks kadus see iseenesest.
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas Tribunilla » 26.05.05, 15:19

nii, meil ka ortopeedil käidud. ma ei saanud ka mingit positiivset laengut sealt. selline rutiinihõnguline oli see suhtumine. lisaks mind häiris imelikul kombel üks asi: nimelt palus ta mul lapse kõhuli keerata, ma nii muuseas ütlesin et me esmaspäevast juba ise keerame ja pojale ütlesin et nooo, kas keerame kõhuli? sellepeale tädi arvas, et ega ta käsupeale ikka ei keera küll. mhmhhhh :roll: . ei keera vä? :wink: . ma olen lihtsalt harjunud, et kui ma lapse asendit muudan, siis seda talle ka ütlen. noh, minu kapriis jälle.
aga üldse see suhtlemine oli selline....nagu räägiks ta kellegi teisega, vaatas oma küüsi v aknast välja ja vastused olid haukuvad. lapsega ei suhelnud ja vaatas sellise kurja pilguga. pojale ei sobinud ka, suu kiskus selliseks võõrastamise nutuks ja silmad läksid punaseks ja hakkas pilguga mind otsima.....
vot, ei meeldind see käik meile kuidagi 8)
Tribunilla

PostitusPostitas Mormelar » 26.05.05, 16:11

Kahju, et arstid vahel sellised on.

Juba keerab? Me keerasime nädal tagasi alles esimest korda kõhu pealt selili ja seda ka täitsa kogemata.
Pole kohe kuskilt otsast seda nägu et ise kõhuli keerama hakkaks.
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas Tribunilla » 26.05.05, 19:32

Mormelar kirjutas:Kahju, et arstid vahel sellised on.

Juba keerab? Me keerasime nädal tagasi alles esimest korda kõhu pealt selili ja seda ka täitsa kogemata.
Pole kohe kuskilt otsast seda nägu et ise kõhuli keerama hakkaks.

a sa aita teda. me õpetasime järgmiselt: poiss selili, panime ühe jala üle teise ning tõmbasime seda nii, et poja küljele keeras ( :lol: mitte jõhkralt ei tõmmand, ikke õrnalt). ja nii kuskil paar nädalat päevas ikka mitu korda. nad jätavad selle imekiirelt meelde. kui ainult korra on keerand, siis jääbki.
meil keeras ka mingi 2,5 kuuselt kõhult seljale, aga arst ütles et see on toonusest (mis ei pruugi teil olla!), et nii väike veel ei tohiks osata, et toonuses olev lihas tõmbub kokku jne..... ja see vast oli ka tõsi, sest käisime taastusravi kabinetis ja sealne arst (väga tore inimene) nägi kohe, et pojal üks külg veid toonuses. kusjuures see meie viga. kandsime last valdalt ühle õlal. peab ikka kordamööda, kord ühel käsivarrel poja ja siis teisel.
aga sa proovi temaga nii keerutada ja varsti keerab ta sul ise niiet käid korra köögis ära ja tirts kuskil voodi all juba :wink:
Tribunilla

Järgmine

Mine Beebi

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist