Hoidised

Lihtsalt head toidud ja retseptid

Re: Hoidised

PostitusPostitas linzu » 23.08.11, 17:02

Keetsin pehmeks, kallasin läbi sõela (kestad, seemned välja) ja siis keetsin suhkruga paksemaks ning purki.
Kasutaja avatar
linzu
perefoorumlane

PostitusPostitas Artemis » 02.09.11, 19:48

Proovisin ükspäev aroonia-suvikõrvitsa moosi. Keegi siit foorumist ka tegi, et nagu vale-mustikamoos pidi tulema. Vot mulle ei meeldinud ja enam ei tee. Eriti muidugi ei meeldinud seetõttu, et söödavaks tegemiseks pidi niipalju suhkrut sisse toppima. Aga ilmselt kui enam mitte midagi järgi pole, siis sööme ära.

Arooniasiirupit tegin ka, mingi sellise keerulisema variandi mida pidi mitu-mitu korda läbi keetma- jahutama- seista laskma. Tööd oli, aga maitse tuli seeeest nagu kirsisiirupil. Seda ma teen ilmselt veel, sest hoolimata sõbrannadehordidest mu põõsaste kallal, pole need ikka otsas.

Lisaks tegin ka pirnikompotti. Lihtsalt mitte midagi muud ei saanud neist pirnidest teha ja proovisin. Ma pole kindel kas me neid eriti sööme, eriti ei isuta nende järgi.

Mees juba ütles, et meil on kelder peaaegu täis hoidiseid, et kas aitama ei hakka. Samas on õunamahlad, kõrvitsad ja kapsad tegemata. Moosi peaks ka veel tegema, kui õunu saaks.
Artemis

PostitusPostitas S2rasilm » 07.09.11, 0:07

tehtud tomati-sibula m6gin ja marineeritud peet. Homme teen j6hvikamoosi ka.
Kasutaja avatar
S2rasilm
Moderaator

Eelmine

Mine Retseptid

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist