Silmad valutavad

Küsida võib kõike!

Silmad valutavad

PostitusPostitas Silm » 29.09.09, 12:41

Tere!
Muidugi pole mu probleem siia sobilik, aga ainult siin on k6ik nii toredad ja abivalmid!
Probleem mul silmadega!
Juba kolmandat p2eva silmad valutavad ja jooxevad vett, silmaarst on mulle varasemalt oelnud, et mu silmad on vaga ornad.. No koguaeg pean simad kinni pigistama, ei saa midagi lugeda ega midagi..
Olen lapsega kodus ja ei paase kuidagi arstile ka..pole teda kellegi hoolde jatta..ei tea mida kull teha?
On kellegi ka nii olnud?
Ja kui ma mingi ime labi arstile peax saama, kas mul siis ikka on haigekassa olemas? Laps aastane...
Silm

Re: Silmad valutavad

PostitusPostitas -Lily- » 29.09.09, 13:16

KÕIK alla 3a lapsevanemad, kes ON LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL , saavad riigilt kindlustuse.
Ja ka need, kellel pole töökohta ega õigust lapsehoolduspuhkusele.

Niiet vutt vutt arstile. Laps kaasa , ei ole probleemi.
Pilt
-Lily-
perefoorumlane

PostitusPostitas Katrin88 » 29.09.09, 13:44

Muidugi mine arstile!Enda tervis on ju ka tähtis.Võta laps kaasa ja eks arstid saavad ju aru :wink:
Katrin88

PostitusPostitas Silm » 29.09.09, 14:01

Aga kas v6in ukskoik kuhu silmaarstile minna? Mul perearst elab teises vallas..ma tean, et silmaarstile pole saatekirja vaja, et peab lihtsalt aja kinni panema...aga akki nad utlevad, et mingu ma oma valda...?
Silm

PostitusPostitas Katrin88 » 29.09.09, 14:18

Ma arvan,et pead sellise silmaarsti juurde minema,kes sulle ikka rohtu ka välja saab kirjutada.
Mäletan kui lapseootel olin siis mul oli silmapõletik ja siis läksin ikka esmaabisse ja sealt suunati mind edasi silmaarstile.Seal uuriti ja puuriti mingi aparaadiga ja siis kirjutati retsept.
Katrin88

PostitusPostitas -Lily- » 29.09.09, 14:38

Mine erakorralisse , kui ikka tõesti häda. Seal peavad nad sind vastu võtma , olenemata su elukohast.
Pilt
-Lily-
perefoorumlane

PostitusPostitas silm » 30.09.09, 23:06

Nii, ma kysisin n6u yhe tuttava farmatseudi k2est ja ta ytles, et mu kirjelduse kohaselt on tegemist silma kuivamisega, mis tekib tugevast tuulest, tolmust, teleka ja arvutiekraani vaatamisest ja mille ravimatusest v6ib tekkida silmap6letik, ning soovitas mulle niisutavaid silmatilku, mis olid v2ga kallid aga aitasid kohe!:)
Kirjutan seda siia, sest mu tuttav ytles, et praegusel ajal on selliste komplikatsioonidega paljud...et vb m6ni saab siit veel abi:)
silm

PostitusPostitas Katrin88 » 01.10.09, 22:22

See on see laste silmahaigus :D olen ka seda põdenud
Katrin88

PostitusPostitas Nõiatar » 01.10.09, 23:43

Katrin88 kirjutas:See on see laste silmahaigus :D olen ka seda põdenud

Ei ole ainult laste. Lisaks esineb seda tihti ka inimestel, kes kannavad läätsi või on läbinud laseroperatsiooni. Üldse, kel silmadega probleeme on, neil on see kerge tulema. Kui näiteks silmi piisavalt tihedalt ei pilguta, tekib ka selline probleem.
Kasutaja avatar
Nõiatar
perefoorumlane

PostitusPostitas kiisuemme » 02.10.09, 2:24

Hea, et abi said. Aga teistele ka teadmiseks, et eesti piires võid sa ükskõik, kuhu arstile minna. Ma võin Tartusse sünnitama ka minna kui tahan, kuigi olen ITK-s arvel. Erakorraline abi on igal pool ja tasuta neile, kel on kindlustus ja alla 3aastase lapse emal on igal juhul riigi poolt haigekassa.

Osade arstide juurde on lihtsalt saatekirja vaja - selle saad perearstilt aga nt günekoloogile, psühholoogile/psühhiaatrile, silmaarstile ja nahaarstile ei ole perearsti saatekirja vaja. Ja kui saatekiri olemas, siis saad ise valida, kuhu ja millise eriarsti juurde sa minna tahad.
Every saint has a past. Every sinner has a future.

Luuletused | Mängud
Kasutaja avatar
kiisuemme
Administraator

Mine Anonüümne foorum

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist