köögimööbli ise tegemine

Remondi, sisustuse ja muud taolised teemad

PostitusPostitas kalake » 26.06.06, 0:32

ma ka uurisin pliidipealse kohta aga öeldi,uuematel köögipliitidel pole enam neid õhuavasid vaja
3 aastane 10,5 kilone piiga:)
kalake
perefoorumlane

PostitusPostitas pepe » 26.06.06, 21:15

ja tulengi külast, kus samuti polnud ava peal. a nüüd ei mäleta, mis firma see oli. see köök on nüüd aastavanune.
Kasutaja avatar
pepe

PostitusPostitas Kalli » 27.09.06, 20:13

Kiisuemme, kuidas see köögiplaan tehtud on? Kas mingi internetis tasuta saada oleva programmiga?
Kalli

PostitusPostitas kiisuemme » 27.09.06, 22:06

Microsoft Office'i programmiga Publisher on see tehtud. Oli väga lihtne :)
Every saint has a past. Every sinner has a future.

Luuletused | Mängud
Kasutaja avatar
kiisuemme
Administraator

PostitusPostitas kalake » 28.09.06, 8:39

õhuavade kohta veelniipalju ,et pliit ise oskab seda õhku ringi ajada,nagu paigaldaja mulle rääkis.
3 aastane 10,5 kilone piiga:)
kalake
perefoorumlane

Re: köögimööbli ise tegemine

PostitusPostitas kiisuemme » 07.07.14, 1:35

Meil nüüd jälle köögimööbliehitus käsil ja nüüd olen palju targem. Küsin ainult, et kas keegi on tellinud isesulguvate siinidega sahtleid ja kuidas need vastu pidanud on?
Mul olid vannitoas paar tk u 4aastat kasutusel ja need jooksid koguaeg maha..

Luuletused | Mängud
Kasutaja avatar
kiisuemme
Administraator

PostitusPostitas Marli » 27.08.14, 10:58

Meil ka köögiehitus käsil, otsustasime köögimööbli ise teha. Olen huvitatud igasugu headest ideedest ja nõuannetest :)
Hetkel on planeeritud nii, et mööbel tuleb kasepuidust ja viimistuseks õli. Töötasapind tuleb samuti kasest ja õlitatuna. Kraanikauss on heledamast graniidist, pliidiplaat on gaasiga ja alla tuleb elektriahi. Kraanikausi alla plaanis panna väike nõudepesumasin. Siit ka küsimus, et kas neid lauanõudepesumasinaid võib ka kappi sisse panna? Ja kas selle gaasiplaadi alla võin panna elektriahju, või peab sinna jääma nn hingamisruumi?
Ülejäänud köögist on juba tehtud, seinad on värvitud - kollased ja töötasapinna kohal on kuldse/kollase/ pruuniga mosaiikplaadid.
Hiljem võin lisada ka joonised ja pildid ideedest.
Marli

PostitusPostitas kiisuemme » 27.08.14, 13:53

Nõudepesumasinad ongi enamasti integreeritavad ju? Meil praeguses köögis selline, et kyljed ja pealne on peidus aga valge masinauks on nö näha.
Gaasipliidi ja ahju kohta pead uurima tooteinfolehtedelt, et kuidas neid integreeritakse ja palju vahet peab jätma.

Luuletused | Mängud
Kasutaja avatar
kiisuemme
Administraator

PostitusPostitas Marli » 27.08.14, 15:11

Ma pole integreeritavate alt sellist väikest nõudepesumasinat leidnud, kõik on sinna 80 cm kõrguse kanti. Meil oleks vaja umbes poole väiksemat,et mahuks kraanikausi alla kappi, seal need kraanikausi äravoolu torud ka veel ju, suur ei mahuks sinna. Mul muidu on üks normaalsuuruses on olemas, aga probleem ongi, et ei mahu kuskile panna. Ainult lauapealsed nõudepesumasinad on sobiva suurusega.
Meil see vahemik kuhu kapid ja tasapind tuleb on 2,1 m. Sellest 60 cm juba on kraanikauss, teine 60 cm pliidiplaat ja siis ühe osa alla tuleb veel boiler. Boiler peab kahjuks kindlasti kööki jääma :(
Marli

PostitusPostitas kiisuemme » 27.08.14, 23:49

A selliseid ma pole näinud jah. Ma panen millalgi pildid siia meie tehtud köökidest. Pane sa ka!

Luuletused | Mängud
Kasutaja avatar
kiisuemme
Administraator

Eelmine

Mine Kodu

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist