Küsimus? kõhukrambid, määrimine

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Küsimus? kõhukrambid, määrimine

PostitusPostitas Liis118 » 17.12.10, 10:14

Selline küsimus, et kui toimub pesastumine, siis kas alati on määrimine, või võib ka ilma määrimiseta.
mul eelmise raseduse ajal määris väga vähe.
Seekord nüüd tunne, et toimunud on viljastumine, sellised kõhukrambid ja tunne ka selline, aga kuidas teil määrimisega??

Tänud :)
Liis118

Re: Küsimus? kõhukrambid, määrimine

PostitusPostitas gerlinda » 17.12.10, 14:52

Määrimine või kõhukrambid. Munaraku pesastumise ajal võib esineda kerget määrimist. See juhtub umbes 8-10 päeva pärast ovulatsiooni toimumist ja veidi enne oodatavat menstruatsiooni. Munaraku pesastumisega kaasnev määrimine erineb menstruaalverest selle poolest, et esineb veidi varem ja on tumepunase värvuse asemel pigem roosakas. Endale vaagnaluus mugavat kohta otsiv kasvav emakas võib põhjustada menstruatsioonikrampidele sarnaseid regulaarseid krampe, mis intensiivistuvad näiteks trenni tehes ja orgasmi ajal.

Samuti võid tajuda kõhus kergeid krampe, mis sarnanevad menstruatsioonivaludele. Need annavad märku emaka suurenemisest. :idea:

Mul endal on hetkel 10 p2eva peale ovulatsiooni ja peaks toimuma pesastumine. Alak6hus on kerged krambid juba teist p2eva ja rinnad valulikud. M22rimist minul ei ole. Aga see ei ole ka kord ja kohus et peab m22rimine olema. See v6ib esineda.. :wink:
PiltPilt
Kasutaja avatar
gerlinda

PostitusPostitas Liis118 » 17.12.10, 15:55

Minu endal on nii, et Ov hakkab alles nüüd täna või homme. aga krambid juba paar päeva, aga samas võib viljastumine toimuda ka enne OV, nagu mu sõbrannalgi juhtus.
aga jah, mul selline imelik valu kõhus ja väiksed krambid. Ma mäletan, et esimese raseduse ajal olid ka taolised krambid, aga siis oli veidi märimist ka.
Liis118

PostitusPostitas pisikekiisu » 17.12.10, 16:16

Liis118 kirjutas:Minu endal on nii, et Ov hakkab alles nüüd täna või homme. aga krambid juba paar päeva, aga samas võib viljastumine toimuda ka enne OV, nagu mu sõbrannalgi juhtus.
aga jah, mul selline imelik valu kõhus ja väiksed krambid. Ma mäletan, et esimese raseduse ajal olid ka taolised krambid, aga siis oli veidi märimist ka.

:smt040 viljastumine saab ikka toimuda ainult OV ajal! Ju su sõbranna oli eelmise ringiga siiski rase, osadel juhtudel käivad päevad edasi :D
Pilt
Pilt
Pilt
Pere pisemad: 2005, 2012, 2014
Kasutaja avatar
pisikekiisu

PostitusPostitas tiinamiina » 17.12.10, 20:13

Liis118 kirjutas:Minu endal on nii, et Ov hakkab alles nüüd täna või homme. aga krambid juba paar päeva, aga samas võib viljastumine toimuda ka enne OV, nagu mu sõbrannalgi juhtus.

Viljastumine ikka jah ainult ov ajal. Sa pead vist silmas, et sõbrannal toimus ov varem, kui päevade järgi arvutades oleks pidanud olema? Põhimõtteliselt on see võimalik küll.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
tiinamiina

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Google Adsense [Bot] ja 4 külalist