Triibupüüdjate XIX vol

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Triibupüüdjate XIX vol

PostitusPostitas Kaisa-Liisa » 06.10.11, 18:00

Mul on alati päevadega kaasnenud suht hullud kõhu ja selja valud, aga sellist munasarjavalu ei ole ma kunagi tundnud. Aga alati on esimene kord. Ja praegu ka, kõhus täiesti pistab mitte ei valuta.
Meie 16.05.2003 :smt057
Abiellusime 07.07.2007 :smt049

Robin-Ranol 28.06.2008 :smt060
Mia-Meribel 06.08.2012 :smt060
Kasutaja avatar
Kaisa-Liisa
perefoorumlane

PostitusPostitas Shirley21 » 06.10.11, 18:29

Mul ka päevadega üks munasarja pool valutas ja ka nüüd raseduse alguses.
JM & KO 10.04.2008/2012
EM 10.09.2013
30.11 Pilt
Shirley21
perefoorumlane

PostitusPostitas liily » 06.10.11, 21:56

totuliia palju palju õnne sulle :lill:

Teed ikka mega kadedaks :mrgreen:
meie imeline poja 10.01.10
Kasutaja avatar
liily

PostitusPostitas sokoliina » 07.10.11, 9:15

Tere,

Olen siin uus kasutaja, kuid lugemas ja kaasa elamas olen käinud teile juba mitu aastat. Püüan triipe ca 6 kuud, ei taha need kuidagi tulla :) Olen varsti 40 juba ja tahaksin väga 4-ndat last, aga tean, et see ei ole sellises vanuses kerge, aga ma ei kaota lootust, ikka loodan :)

Teile imekiireid II triipe ja elan teile kõigile kaasa!
sokoliina

PostitusPostitas Merjely » 07.10.11, 11:36

Tere uutele :D
Käisin eile oma kilpnäärme hormooni kontrollimas ja täna sain vastuse, et see suurem kui eelmine kord. Ka eelmine kord oli see normist väljas. :?
Kuna arst on nö peretuttav siis ei julgenud eriti öelda, et vb rasedusest. Tean ainult seda, et rasedusega peab annust 25-50% suurendama. Kuna endiselt on paha olla ja see läheb alles õhtul üle siis ma arvan, et olengi rase. Lootused on nii laes [-o< Mingit muud põhjust ei oska küll välja tuua, miks see tase nüüd veel rohkem tõusnud on.
Pilt
Kasutaja avatar
Merjely

PostitusPostitas kisuontollo » 07.10.11, 11:53

Hakkab see ülemõtlemine jälle pihta :D PP peaks hakkama alles järgmisel laupäeval või vähemalt järgmise nädala lõpu poole. Praegu aga on alakõhu õrnad mensu-eelsed valud. Aga sellised õrnad ikka. Ei midagi tüütut ega häirivat. Usun, et see päevade eelne valu ei ole, sest siis peaksid mul ka rinnad tundlikud olema. Need aga on hetkel täitsa standard olekus :lol: Niiet ma ei tea! Kuskil nädalakese peaksin ikka veel julgelt ootama.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
kisuontollo

PostitusPostitas Mustlasplika » 07.10.11, 14:32

Rivistaks ka end siia, samas väga ei tegutse beebi nimel, aga kui tuleb, siis tuleb. :wink: Neiule tuli ainult võimalus anda ja juba ta oligi endale mõnusa pesa teinud. :D Nädalal algul pidanuks päevad hakkama, aga hetkel täielik vaikus.
Pilt
Aleksandra 15.12.2009 ja Aleksander 02.06.2012
Mustlasplika
perefoorumlane

PostitusPostitas LadyBug » 07.10.11, 14:53

Hei !

Olin siit vahepeal eemal , kuna töö tahab tegemist :P

Triibulistele Palju Palju Õnne - Muretut 9 kuud ;)

Minul pole seniajani päevi hakanud :( Rääkisin arstiga kes kirjutas mulle välja rohud ( estrofem ja duphaston ) Hetkel neid küll võtma pole hakanud .
pisikesed tuiked alakõhus on siiani , vahel ikka päris häirivad . Voolus on rohkemaks läinud - selline beezikas/ õrnalt kollakas( igatahes mitte läbipaistev ) .
Nüüd jäin veel haigeks ka ( pea uimasus , kõha , nohu , kurguvalu jne ) .
Niikui püsti tõusen diivanilt v voodist siis käib pea ringi :(

Ma ei tea enam mida mõelda ja mida teha ... ei raatsi apteegist enam ühe triibu saamiseks testi ka osta . Ja veretest veel kallim :(

Ilmselt vist peaksin hakkama rohtusid võtma - siis ilmutavad end punased ka ehk :P

ah jälle halasin siin... :oops: :oops:
Kasutaja avatar
LadyBug

PostitusPostitas alondra83 » 07.10.11, 14:56

LadyBug kirjutas:Hei !

Olin siit vahepeal eemal , kuna töö tahab tegemist :P

Triibulistele Palju Palju Õnne - Muretut 9 kuud ;)

Minul pole seniajani päevi hakanud :( Rääkisin arstiga kes kirjutas mulle välja rohud ( estrofem ja duphaston ) Hetkel neid küll võtma pole hakanud .
pisikesed tuiked alakõhus on siiani , vahel ikka päris häirivad . Voolus on rohkemaks läinud - selline beezikas/ õrnalt kollakas( igatahes mitte läbipaistev ) .
Nüüd jäin veel haigeks ka ( pea uimasus , kõha , nohu , kurguvalu jne ) .
Niikui püsti tõusen diivanilt v voodist siis käib pea ringi :(

Ma ei tea enam mida mõelda ja mida teha ... ei raatsi apteegist enam ühe triibu saamiseks testi ka osta . Ja veretest veel kallim :(

Ilmselt vist peaksin hakkama rohtusid võtma - siis ilmutavad end punased ka ehk :P

ah jälle halasin siin... :oops: :oops:

Ma arvan, et sa võiksid siiski selle veretesti ära teha...neid apteegi teste pole teõsti mõtet pidevalt osta...kui veretest on ikka negatiivne siis hakka tablette võtma...aga enne võiksid ikkagi selle veretesti ära teha...sul endal ka siis kindlam tunne...muidu ikka mõted, et kas oled/ kas olid jne.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
alondra83

PostitusPostitas Pääsulind » 07.10.11, 15:21

Sokoliina ja Mustlasplika tere tulemast meie sekka ja kiireid triipe! :wink:
PiltPilt
Pilt
Kasutaja avatar
Pääsulind

PostitusPostitas pisikekiisu » 07.10.11, 15:41

Tere tulemast tagasi Mustlasplika. Mäletan kui said oma esimesed triibud alles.
Pilt
Pilt
Pilt
Pere pisemad: 2005, 2012, 2014
Kasutaja avatar
pisikekiisu

PostitusPostitas Mustlasplika » 07.10.11, 16:08

pisikekiisu kirjutas:Tere tulemast tagasi Mustlasplika. Mäletan kui said oma esimesed triibud alles.

Ega see nii alles ka polnud, sellest möödas 2,5 aastat. :) Hetkel loodan rohkem, et tsükli häire oleks. Olin eelmise kuu lõpus ja selle alguses haige ning käisin ka röntgenis. Teisipäev pean naistearstile helistama, et PAP- testi teise proovi vastust teada saada. Mees peaks ka kunagi saabuma, siis teen testi. Käisin täna apteegis ära. Pole talle sellest sõnagi rääkinud ja enne ei räägi ka, kui tehtud. :wink:
Pilt
Aleksandra 15.12.2009 ja Aleksander 02.06.2012
Mustlasplika
perefoorumlane

PostitusPostitas Annegret » 07.10.11, 21:18

Uutele tere tulemast ja kiireid triipe! :smt006

Mina siis tegin eile ikkagi selle 3nda testi ka ära - ikka negatiivne. Arstile ei helistanud, vaid kirjutasin täna kliinik.ee-s naistearstile. Sain vastuseks, et imetades ongi tsykkel ebaregulaarne. Ning rasestumine ei pruugi kohe 6nnestuda, sest imetamine ja sellega seotud hormonaalne olukord mingil määral pärsib seda :( Arsti juurde minna pole vaja. Soovitas lihtsalt elu nautida ja kui ma enam rinnaga ei toida ning tsykkel korras on, siis on rasestumisv6imalus suurem. Vot nii :) kiiret meil pole, nii et rasestumise kiirendamiseks ma veel imetamisest ei loobu. Ma lihtsalt ei funktsioneeri nii vara hommikul, et voodist välja kobida ja syya minna tegema 8) ning selle ajaga ärkaks laps nagunii ylesse ka.
Annegret

PostitusPostitas mhm » 07.10.11, 21:59

mustlasplika, tore kuulda, et jälle planeerid :) minu pöidlad on sinule hoitud :lol:
Meie oleme koos alates 16.08.2006
Poeg Romari sündis 14.03.2010
Tütar Eleanor sündis 24.09.2013
Pilt
Kasutaja avatar
mhm
perefoorumlane

PostitusPostitas rebash » 07.10.11, 22:14

Annegret, see imetamise mõju on tõesti väga individuaalne. Minu kogemus oli selline, et see imetamine oli nagu Berliini müür ees. Mul ei hakanud päevigi enne kui laps oli 100% rinnavaba ja mitte ühtegi rasestumisvastast ega muud vahendit pärast esimese lapse sündi ei kasutanud. Täpselt kuu aega pärast viimast imetamist olid esimesed PP laadsed ja täpselt kuu aega pärast seda kaks triipu.
Nii et sul võib tõesti olla samamoodi, et asi on imetamises ja polegi midagi teha.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
rebash
perefoorumlane

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: mimmu99 ja 8 külalist