peetumine ja uus rasedus

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

peetumine ja uus rasedus

PostitusPostitas chrissu » 25.01.12, 17:20

sain siis 6.jaan teada,et mul oli peetunud rasedus ja mõned päevad enne seda tüli nagu loote moodi asi välja.isepuhastus oli,peale seda veritses nädal ja nüüd korras kõik.
olen tundnud end see nädal kuidagi väsinuna ja iiveldab nats,tegin eile õhtul testi-teine triip oli vägaväga hele,peaaegu ei olematu aga siiski nähtav...küsimus siis,eelmisest katkemisest siis umbes 3 nädalat möödas,kas võin olla lapseootel uuesti,kas kellelgi on veel nii olnud,
Tänud vastanuile ette:)
chrissu

Re: peetumine ja uus rasedus

PostitusPostitas Sässu » 25.01.12, 18:54

Ma ei ole kindel, aga kuskilt justkui mäletan, kui peetub ning puhastub ise nädalaga ( kui veritsust ei ole rohkem kui nädal), siis võib kohe uuesti proovida rasestuda. Ja rasestumine võib ka õnnestuda. Kui aga vaja puhastust ja veritsus pikemalt, siis tasub oodata mõned kuud.
Pilt
Sässu

PostitusPostitas chrissu » 25.01.12, 22:57

ma ise mäletan ka,et peale peetumist on keegi jäänud rasedax jne...kannatan veel nädala,siis teen uue testi,praegu küll paha olla nats,nagu iiveldax.eelmine kord polnud iiveldust üldse,loodan parimat!
chrissu

PostitusPostitas Tonga28 » 17.03.12, 23:32

Enne praegust rasedust oli minul ka üks peetumine iseeneseliku puhastumisega. Oli üks menstruatsioon ära ja kohe jäingi uuesti rasedaks.
Tonga28

PostitusPostitas kiizzu005 » 09.04.12, 21:46

Minul oli ka 6 nädalal peetumine ja isepuhastus ja tuli nii et 6 paeva pärast seda jäin uuesti rasedaks,ja präegu kodus kasvab 10 kuune tütar :D :D :D
Pilt
Kasutaja avatar
kiizzu005

PostitusPostitas chrissu » 21.05.12, 18:12

olen siis katkemisest saadi uuesti proovinud ja tulemus on ikka 1 triip.oijah,enam ei jõua oodata:S
chrissu

PostitusPostitas superkristi » 05.07.12, 14:26

Minul peetus 6-7 nädalal ja tehti puhastus 02.veebruaril. Pärast puhastust pidime 3 kuud ootama ja mai alguses juba jäin uut beebit ootama. Arst soovitas soojemat kliimat, läksime reisile ja kohe esimese katsega saingi oma uued triibud kätte :) See vahepealne aeg oli väga kurb ja stressirohke, rasedaid ja beebisid ei suutnud üldse vaadata, üksi olles hakkasin nutma ja mõtlesin, et millised mu kaksikud ikka oleks tulnud :( Nüüd aga naudin uut rasedust ja loodan, et seekord läheb kõik hästi. Võtan 2 korda päevas duphastoni ja foolhappe võtmist ei jätnud kordagi katki. Minu soovitus sulle on võta vitamiine / söö värsket, ole palju värskes õhus ja puhka, siis tuleb uus beebi ka!
Pilt
Pilt
Pilt
Oleme koos olnud alates 05.12.2006
superkristi

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Liimatainen ja 10 külalist